Hotel dla psów

Psy w naszym hotelu mieszkają w warunkach do jakich zostały przyzwyczajone. Psy mieszkają z nami w domu Posiadamy wielki ogród a zaraz obok domu las gdzie psiaki będą mogły dać upust swojej energii Psy potrzebujące spokoju o obniżonej tolerancji na inne psy mogą przebywać w osobnym pokoju. Spanie na kanapach, nielimitowana aktywność w ogrodzie i na wyjątkowych spacerach, wspólne zabawy z innymi psami oraz mnóstwo miłości ze strony opiekunów! W domowych warunkach Twój pies spędzi wakacje, których nigdy nie zapomni.

Opieka nad zwierzętami jest naszą pasją i staramy się utrzymywać najwyższy standard usług. W naszym hotelu właściciel nie płaci za „przetrzymanie” psa do jego powrotu, jak bywa w niektórych hotelach, ale za profesjonalną opiekę doświadczonych opiekunów i trenera. U nas psy nigdy nie zostają same! 24-godzinna opieka obejmuje spacery, wyżywienie, zabawę i kontakt z psem, czynności higieniczno - porządkowe, dbałość o dobre samopoczucie psa oraz jego bezpieczeństwo, kontrolę podczas zabaw z innymi czworonogami.

Ceny: 50zł – doba hotelowa zaczyna się w chwili przyjęcia psa do hotelu i kończy następnego dnia o tej samej godzinie, w przypadku przekroczenia doby hotelowej do 5 godzin naliczana jest opłata 20zł, powyżej 5 godzin opłata jak za następną dobę.

Uwaga: Istnieje możliwość stworzenia indywidualnego pakietu zgodnie z potrzebami klienta. Ceny nie obejmują wyżywienia. Cena za pobyt w niedziele, sylwestra oraz inne dni świąteczne podstawowa cena + 50%. Aby zarezerwować miejsce dla pupila należy skontaktować się z nami mailowo bądź telefonicznie. WAŻNE! Z racji na ograniczoną liczbę miejsc rezerwacji należy dokonywać z dużym wyprzedzeniem. Obowiązkowo należy zabrać ze sobą książeczkę zdrowia psa lub paszport. Dodatkowo warto zabrać ze sobą obrożę i smycz, którą pies już zna, ulubioną zabawkę, koc lub legowisko, które zminimalizuje stres poprzez znajomy mu zapach.