Dog&You Team

Są tacy co zostają z nami na stałe! Czemu? Nie wiem, może to zasługa posłuszeństwa sportowego, może wspólnej pasji, a może chęci utonięcia w tym sporcie na dobre. A może to moja zasługa? ;)

Jaki by to nie był powód mamy grupe zapaleńców, z którą tworzymy wspólny i jedyny w swoim rodzaju klub. Jesteśmy grupą bardzo różnych osób – łączy nas wspólna pasja. Uwielbiamy psy i kochamy sport, dlatego wspólnymi siłami tworzymy Dog&You Team.

Dog&You Team to klub, w którym wspólnie trenujemy ze swoimi psami, wspieramy się, przygotowywujemy się do zawodów a także jeździmy na zawody sportowe. Po prostu tworzymy zgraną drużynę. W końcu jak już mówiłam... Szkolenie to pasja... A pasja uzależnia...

W naszym klubie mamy bardzo różne doświadczenia. Część z nas od lat trenuje obi i ma już sukcesy w tej dziedzinie, część trenowała lub trenuje nadal inne dyscypliny sportu, a dla niektórych z nas przygoda z psim sportem dopiero się rozpoczyna. Nasze psie stado jest tak samo różne jak i my. Od małego pudelka do wielkiego setera. Chcemy pokazać, że trenowanie posłuszeństwa sportowego to może być wielka radość zarówno dla ludzi jak i dla psów.